Polski producent zapachowych gadżetów reklamowych


Firma

Adres:
Progres

ul. Jacka Malczewskiego 11
13-200 Działdowo
woj. warmińsko-mazurskie

Kontakt
E-Mail: reklamy18@wp.pl
Telefon:+48 509 732 596
Strona:https://reklamyprogres.pl
https://reklamyprogres.pl


Choinki zapachowe / producent

Reklamowanie swojej działalności nie musi być drogie, wystarczy skorzystać z usług przedsiębiorstwa Progres. Firma specjalizuje się w produkcji i sprzedaży różnorodnych gadżetów, na których umieszczany jest napis promocyjny. W asortymencie znajdują się między innymi choinki zapachowe, breloki, skrobaczki do szyb samochodowych, okładki na ważne dokumenty, a także zawieszki komisowe.

Produkty te można wręczać zarówno stałym, jak i potencjalnym klientom, aby stworzyć pozytywny wizerunek firmy oraz skutecznie przypominać o swoim biznesie, ponieważ są to artykuły codziennego użytku. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą producenta Progres, warto zajrzeć na stronę internetową przedsiębiorstwa. Znajduje się tam szczegółowy cennik oraz katalog wykrojników. Oferowane zawieszki mogą bowiem mieć różne kształty nawiązujące do charakteru danej działalności. Specjaliści realizują zlecenia na terenie całego kraju. Ponadto firmę wyróżnia wieloletnie doświadczenie w branży marketingowej oraz wysoki standard świadczonych usług.

Choinki zapachowe do auta

Bez wątpienia choinki zapachowe są jednym z najpopularniejszych produktów do zmiany zapachu w pojeździe. Od lat cieszą się ogromnym powodzeniem, ponieważ są tanie i na długo utrzymują przyjemną woń wewnątrz samochodu. Progres to polski producent choinek zapachowych. Nad kompozycjami aromatycznymi czuwa zespół ekspertów, który dba o to, aby stworzony zapach nie był zbyt intensywny, lecz delikatnie wyczuwalny, ponieważ mocny może powodować przy dłuższych podróżach mdłości.

Podczas jazdy samochodem nic nie może rozpraszać kierowcy, dlatego tak ważne jest zachowanie równowagi mieszanki aromatów w czasie produkcji. Choinki zapachowe do auta marki Progres dostępne są w wariantach kwiatowo-owocowych, egzotycznych, a także klasycznych. Dzięki temu każdy klient znajdzie zapach idealny dla siebie, który może stać się znakiem rozpoznawczym promowanej firmy. Firma na indywidualne zamówienie realizuje także inne kompozycje zapachowe. Choinki do auta to nie wszystkie produkty Progres, asortyment uwzględnia także breloki, skrobaczki i etui na dokumenty.

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte
  • Inne wizytówki w tej kategorii

• Budownictwo modułowe na najwyższym poziomie => Portiernie, Stróżówki
• Usługa pikowania dla małych oraz dużych firm => http://www.foltex.eu/tkaniny-materacowe.html